Rozszerzenie Google Chrome – polska porównywarka cen

Coraz częściej wybieramy zakupy w sieci. Raporty na ten temat mówią o kilku powodach: niższe ceny, większy wybór, możliwość robienia zakupów w dowolnym czasie i miejscu. W większości przypadków jednak to ten pierwszy powód jest najważniejszy, a żeby ułatwić sobie kupowanie w Internecie, zakupowicze korzystają z porównywarek cen.Porównywarki gromadzą informacje o takich samych produktach i wyświetlają ich oferty w sklepach internetowych na jednej stronie. Potencjalny klient ma możliwość porównania nie tylko cen, ale też opinii o sklepach, kosztów dostawy, obsługi posprzedażowej.

Gdy przeglądamy ofertę sklepu internetowego i chcemy porównać cenę interesującego nas produktu z cenami w innych sklepach, musimy otworzyć stronę porównywarki i wyszukać dany produkt. To zajmuje sporo czasu, a porównanie takie można zrobić automatycznie i bez opuszczania strony sklepu.

Rozszerzenie przeglądarki Google Chrome po polsku ułatwia nam poszukiwanie najlepszej oferty. Po zainstalowaniu, czeka cicho w tle, aż użytkownik otworzy stronę z produktem w obsługiwanym sklepie internetowym. Wtedy rozszerzenie to automatycznie odpytuje porównywarki cen i bazy produktów o oferty. Jeśli takie oferty znajdzie, wyświetla informację użytkownikowi, który ma możliwość przejrzenia i porównania cen danego produktu w innych sklepach internetowych.

Baza obsługiwanych sklepów ciągle rośnie. Więcej informacji o rozszerzeniach.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Internet, Produkty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>